Piegāde uz Omniva pakomātu €3,00

Sākums > Rakstāmlietas un to piederumi > Pildspalvas > Rollerveida un tintes pildspalvas >

Tintes pildspalva ar spalvu PELIKAN ILO balta

Cena: 11,99

Ir noliktavā (1)

Atzīmēt Jūsu izlase

rs rakstīšanas prieks ar Pelikan ilo tintes pildspalvu: Pelikan ilo tintes pildspalva ir jauns, moderns rakstīšanas instruments pusaudžiem. Vācijā ražotā pildspalva sola neticamu prieku, jo nosaukums ilo apzīmē prieku – rakstīšanas prieku. Ja jāraksta garas esejas vai eksāmeni, Pelikan tintes pildspalva nodrošina nepārtrauktu rakstīšanas prieku bez noguruma sajūtas pirkstos.

Vienkārša un patīkama rakstīšana ar ilo tintes pildspalvu ir pateicoties tās šaurajai formai un nelielajam svaram. Tas nodrošina optimālu atbalstu rakstošajai rokai. Tas ir īpaši svarīgi, rakstot garas esejas vai izgudrojot aizraujošus stāstus.

Unikālā mīkstā pieskāriena satvēriena zona mazina vidējā pirksta slodzi un novērš parastos spiediena punktus. Pateicoties papildus patīkami mīkstajai virsmai roktura apakšpusē, šo Pelikan tintes pildspalvu ir īpaši ērti turēt rokās.

Vizuāli ilo tintes pildspalva pārsteidz ne tikai ar moderno formu, bet arī ar neparasto dizaina struktūru. Modernā, taču neuzkrītošā struktūra padara Pelikan tintes pildspalvu ilo vairāk nekā tikai pildspalva. To veicina arī modernā krāsu kombinācija. Pildvielas pamatkrāsa atspoguļo unikālo virsmas struktūru, savukārt akcentējošā krāsa sniedz kaut ko papildus.

Nerūsējošā tērauda uzgalis M platumā maigi slīd pa papīru un viegli pārvērš domas rakstībā. Turklāt spīdīgais sudraba uzgalis nodrošina mīkstu, bez skrāpējumiem rakstītu un novērš tintes noplūdi.

Ilo tintes pildspalva ir vienlīdz piemērota kreiļiem un labročiem, pateicoties jaunās mīkstās pieskāriena satvēriena zonai.

Funkcionālais klips uz vāciņa ir ne tikai aksesuārs, bet arī piedāvā praktisku aizsardzību pret aizripošanu.

 


 

Ražotājs: Pelikan

Svītrkods: 4012700817860

Apraksts


 


↑