Kā iepirkties

Cienījamie pircēji!

Aicinām izmantot mūsu interneta veikala priekšrocības:

✔ Pasūtījumiem internetā  līdz 30 augustam  visām, visām precēm -10% atlaide! Atlaide tiek aprēķināta no norādītās cenas (izņemot akcijas preces.).

✔ Pasūtījumiem virs 40,- € piegāde visā Latvijā bez maksas. ( izņemot AKCIJAS skolas somas) Pasūtījumiem līdz 40,- € piegāde visā Latvijā  5,- €.

✔ Droša apmaksa – Apmaksu varat veigt  tiešsaistē uzreiz pēc pasūtījuma noformēšanas. Izmantojot savu interneta banku.

Rēķins apmaksai  par pasūtījumu tiks nosūtīts automātiski pēc pasūtījuma noformēšanas uz jūsu norādīto e-pastu     Apmaksu varat veigt  jums ērtā laikā un veidā.  Nepieciešamības gadījumā varat saskaņot pasūtījuma izmaiņas. 

Pasūtīšanas kārtība:

 1. Pievienojiet preces grozam, atlasot tās veikala sadaļās. Kamēr nav nospiesta poga "Pasūtījums gatavs", groza saturu var brīvi mainīt.
 2. Spiežiet pogu "Pasūtījums gatavs". Tikai tagad tiks izveidots pasūtījums FREKO veikalā. Uz Jūsu e-pastu automātiski tiks nosūtīta pasūtījuma kopija. 
 3. Rēķins apmaksai tiks nosūtīts 1 min laikā 
 4. Pēc rēķina apmaksas prece tiks nodota piegādei uz Jūsu norādīto adresi.
 5. Lai pasūtītu preces, Jums ir jāaizpilda prasītā informācija vai jābūt reģistrētam lietotājam. Reģistrēties Jūs varat, spiežot pogu "Reģistrēties". Pēc reģistrācijas Jūsu rīcībā būs lietotāja vārds un parole, ko izmantot lai autorizētos sistēmā. Jūs varat pievienot preces pasūtījumam (grozam) arī kā parasts apmeklētājs, un autorizēties vai reģistrēties tieši pirms pasūtījuma nosūtīšanas.

  Ja nevēlaties reģistrēties, pasūtījuma noformēšanas brīdī Jums jāaizpilda informācija par preces piegādes vietu, laiku un  kontaktinformāciju.

Kā noslēgt sadarbības līgumu

Sadarbības līgumu ar SIA FREKO Jūs varat noslēgt, sūtot uz e-pastu freko@freko.lv sekojošo informāciju:

 • uzņēmuma rekvizītus,
 • personas, kura parakstīs līgumu, vārdu un uzvārdu,
 • tālruni un e-pasta adresi kontaktiem.

Mēs sazināsimies ar Jums, kolīdz būsim sagatavojuši no mūsu puses parakstītu sadarbības līgumu. Līgumu nogādāsim Jūsu birojā.

Ievērībai

 • Atlaides nesumējas un neattiecas uz akcijas un izpārdošanas precēm.
 • Nepieciešamības gadījumā pasūtījums var tikt koriģēts. Izmaiņas tiks saskaņotas ar Jums.

Pērkot tikai biroja papīru vairak par 5 gb., piegādes izmaksas tiek noteiktas indviduāli.

↑