Piegāde uz Omniva pakomātu €2,00

Sākums >

ANTIBAKTERIĀLI UN DEZINFICĒJOŠI LĪDZEKĻI, TERMOMETRS

Akcija
Atzīmēt

Alkohola gels roku kopšanai ar antibakteriālu iedarbību

APSKATĪT

Spodrība

 Mitrinošs roku kopšanas līdzeklis. Kopj un saudzē roku ādu. Produkta sastāvā ir roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Gels satur etanolu, kas nodrošina tā antibakteriālās īpašības. Nelielu daudzumu gela uzspiest uz rokām un iemasēt. Ļaut alkoholam iztvaikot. Produkta iedarbības laiks 15-30 sek. Lietojamā deva 5-10g. Lietošanas biežums pēc nepieciešamības. Dezinficējoši aktīvās vielas: etanols (70%). Inventarizācijas Nr. LV06032020/2208. Biocīds. 1. produktu veids.


Tilpums: 300 ml

info:

€ 6,99  5,59
Ir noliktavā (2)
                                                                                                                               
Atzīmēt

Dezinfekcijas līdzeklis virsmām un inventāram

APSKATĪT

Spodrība

 Līdzeklis dažāda veida mitruma izturīgu virsmu, atkritumu tvertņu, tualetes podu, durvju rokturu dezinfekcijai. Lietot neatšķaidītu, nenoskalot. Lietošana: dezinficējamās virsmas rūpīgi apsmidzināt un ļaut nožūt. Laiks starp lietošanas reizēm saskaņā ar mazgāšanas un dezinfekcijas programmu. Dezinficējoši aktīvās vielas: etanols 70% un četraizvietotā amonija, benzil-C12-16-alkildimetilhlorīdi 0,15%. Inventarizācijas Nr. LV06032020/2205. Biocīds. 

10,99
Šobrīd nav
                                                                                                                               
Atzīmēt

Pildspalva Milan P1 antibakteriālās

APSKATĪT

MILAN

 P1 antibakteriāla pildspalva, zila tinte. Pateicoties sudraba joniem, šī pildspalva kavē un novērš baktēriju augšanu visā pildspalvas korpusā Ideāli higiēnas uzlabošanai skolā, birojā,  baktēriju vidē, kas nonāk saskarē ar antisanitāro sanitāro vidi. Pildspavai ir balta korpuss ar pasteļ tirkīza spiedpogu un saspraudi. Aptuvenais rakstīšanas garums 1200 metri. 1 mm gals. Ražots Vācijā. Oriģināls dizains, kuru izveidojis MILAN pats R + departaments. Pildspalvas izmēri: 14,1 x 1,7 cm. 1 cm Ø

Lodītes krāsa: zila

1,59
zila
Ir noliktavā (100+)
                                                                                                                               
↑